Nuwellness NADH väsimuse vastane toidulisand

Ühe koostisosaga nahaseerum

Ühe koostisosaga nahaseerum

NADH Skin Serum on patenteeritud valemiga innovaatiline kosmeetikatoode. Selle koostises on vaid üks aine – NADH. NADH  esineb tootes väikestes umbes 100 nanomeetrise läbimõõduga osakestes (mis vastab 0,1 mikromeetrile ehk kümnele tuhandele millimeetrile). Tänu nendele kandjatele on võimalik NADH-d transportida otse naharakkudesse. Sisenedes rakkudesse algab ATP energia ja vee tekkimise protsess – see on kõik, mida nahk terveks, säravaks ja nooruslikuks väljanägemiseks vajab. 

Mõningatel juhtudel osutub seerumite kasutamine keeruliseks, kuna need sisaldavad tihtipeale õlisid ning on inimesi, kes soovivad kasutada ainult õlivabu tooteid. Skin Serum ei ummista poore, seetõttu tasub taolise probleemiga kokkupuutunud inimestel proovida alternatiivi NADH Skin Serumi näol. Kaks minutit peale toote pealekandmist võib kasutada endale meelepäraseid kosmeetikatooteid. 

NADH Skin Seerumi kasutamisel on nahk tunduvalt tervem ja säravam. Seerum parandab ka kahjustatud naharakke, mis on tekkinud näiteks päikesepõletuse, allergilise reaktsiooni või ärritavate ainetega kokkupuute tagajärjel.

NADH Skin Serum:

sisaldab ainult ühte koostisosa (NADH)

toimeaine kandjana – liposoom

NADH toodab rakkudes energiat ja vett 

NADH parandab kahjustatud naharakke.

Pärast NADH seerumi pealekandmist võib nahale kanda kõiki muid kosmeetikatooteid.

Nu Wellness ikoon