Mis on NADH ja kuidas see toimib?

Mis on NADH ja kuidas see toimib?

NADH (vitamiini B3 koensüüm) leidub kõigis meie rakkudes ning see on eluks hädavajalik.
NADH stimuleerib ATP tootmist, ühendit, mis reguleerib rakkudes olema energia vabanemist. Mida rohkem NADH-d rakus on, seda rohkem keemilist energiat see toodab. Kahjuks väheneb NAD tase vanemaks saades pidevalt. Selleks ajaks, kui inimene on keskeas, on NAD tase langenud pooleni nooruses olevast tasemest.

Mitokondrite tervis = kogu organismi tervis. Nendes rakusisestes organellides toimub raku hingamisprotsess, adenisiintrifosfaadi (ATP) süntees, superoksiidide (vabade radikaalide) moodustumine ja neutraliseerimine.

Mitokondrite töö sõltub peamiselt nö kütte kvaliteedist ja kogusest. Peamised protsess I komponendid on hapnik ja vesinik. Keeruliste protsesside käigus moodustuvad nendes ATP energeetilised molekulid ja vesi. Vähe vesinikku – vähe energiat, vee asemel aga tekivad vabad radikaalid, osutades hävitavat toimet rakkudele, kudedele, organitele ja süsteemidele.

Kudede ja rakkude oksigenatsiooniks piisab regulaarsest mõõdukast spordist. Vesiniku allikas – vaid NADH (Nikotinamiid adeniin dinukleotiid + H, koensüüm-1, vitamiin B3 kofermentne vorm) molekulid. Toitekomponentide piisava koguse korral töötavad mitokondrid normaalselt, ATP energiat jagub kõikidele bioprotsessidele, organism säilib kaua noore ja tervena. See on tõestatud fakt.

NADH molekule sünteesib organism ise, vanusega aga üha vähem ja vähem. Toiduained koensüüm-1 ei anna – toidus on see olemas, kuid see äärmiselt reaktsiooniline aine laguneb momentaalselt mao happelises keskkonnas.

NADH molekulid annavad efekti ja säilitavad kestvalt kasulikke omadusi vaid stabiilses vormis.Stabiliseeritud valemi autorlus ja patent kuuluvad professor George Birkmayerile- uuringutele, arendamisele, katsetustele kulutas austria professor pea 50 aastat. Professor Birkmayeri loodud toodete toimet on tõendanud arvukad teadusuuringud.

VAATA TEADUSLIKKE UURINGUID SIIT

Kokkuvõte

NADH(vitamiini B3 koensüüm)leidub kõigis meie rakkudes 

NADH tase väheneb vanemaks saades pidevalt

NADH molekulid annavad efekti ja säilitavad kestvalt kasulikke omadusi vaid stabiilses vormis.

Prof. George Birkmayer NADH tooted on stabiilses vormis ja säilitavad oma toimet pakendil märgitud kuupäevani.

Nu Wellness ikoon